Müşteri Hizmetleri;

0(312) 334 35 73

Bize Yazın;

info@kahramannakliyat.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Nakliyat Firması Seçimi

            Ev taşıma işini kabusa çevirmek istemiyorsanız evden eve nakliyat firması seçerken kılı kırk yarmalısınız çünkü dikkat edilmeyen her husus size pişmanlık olarak dönecektir. Ankara evden eve nakliyat firması olarak nakliye firması seçerken şu hususlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz:

 1- Güvenilir Nakliyat Firması: Ev taşıma konusunda daha önce o firmadan hizmet almış ve memnun kalmış kişilerin tavsiyesine göre firma seçin. Rahat ve güvenilir taşınmak isteniyorsa ancak o firmadan hizmet alıp memnun kalan kişilerin referansı ile seçebilirsiniz. Bu konuda Ankara evden eve nakliye firmasını seçebilirsiniz.

 2- Ambalajlı ve Sigortalı Taşımacılık: Taşımacılığın en önemli detaylarından biri ise gelen taşıma firmasının malzemelerinin temiz olmasına ve korunaklı malzemelerle eşyaların ambalajı yapılmasına eşyalarınızın kirlenmeden, çizilmeden kırılmadan taşınmasını sağlar. Ambalaj işini ciddi yapan firmaların uyguladığı bir sistemdir malzeme olarakta genelde pat pat naylon ve streç malzemeleri kullanılır. Eşyalarınızı öyle basit bir sarma ile taşıyan firmalarla çalışmayın. Sigorta eşyalarınızı güvence altına alır. Olası bir kaza durumunda tüm eşyalarınızın bedeli size ödenir. Ambalajlı ve sigortalı taşımacılık konusunda ankara nakliyat firmasına güvenebilirsiniz.

 3- Zaman Takvimine Sadık Firma Seçin: Size eşyanız şu gün şu saatte teslim edilir deyip bu tarihe uymayan firma sizi mağdur eden firmadır. Zaman takvimine uyan firmalarla çalışmalısınız ve eve gelen ekspertiz elemanıylada anlaşırken buna istinaden konuşarak sözleşme düzenlemelisiniz belirtilen tarihte eşyalar teslim alınıp belirtilen tarihte sahibine teslim edilecektir diye tarih belirterek ibare olmalıdır.

 4- Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet: Taşımacılıkta fiyat oldukça önemlidir. Uygun fiyata kaliteli hizmet veren nakliyat firması bulmaya çalışmalısınız biraz zor bir tercih olsada bazen denk geliyor. Fakat size en uygun fiyatı veren firmaları iyi araştırmalısınız sonuçta ucuz yapılan işlerde biraz daha sorunlar çoğalabiliyor kalite konusunda biraz daha düşük seviyelere iniliyor. Hakkında yapılan yorumları ve şikayetleri göz önüne almalısınız madur olan kişiler listesine sizde dahil olmamak için iyi araştırma yapılmazsı lazımdır..


7/24 Ulaşabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe fark yaratan çalışmalarımızla dikkat çeken firmamız, kurumsal odaklı nakliye hizmetleri vermektedir...
Performans.
Çalışarak, emek verilerek almış oldukları eşyaların zarar görmemesini istemekten daha doğal bir şey yoktur tabi ki.
Amaç - İdeal.
Yapılacak her evden eve nakliyat hizmetinde birinci sınıf eşya paketleme malzemelerin kullanılmasıdır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0(543) 957 05 70 - 0(535) 733 58 06 Hemen Arayın!