Müşteri Hizmetleri;

(534) 955 4248

Bize Yazın;

info@example.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Nakliyat Firması Seçimi

Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilir

Ev taşıma işini kabusa çevirmek istemiyorsanız evden eve nakliyat firması seçerken kılı kırk yarmalısınız çünkü dikkat edilmeyen her husus size pişmanlık olarak dönecektir. Ankara evden eve nakliyat firması olarak nakliye firması seçerken şu hususlara dikkat etmenizi tavsiye ederiz:

 1- Güvenilir Nakliyat Firması: Ev taşıma konusunda daha önce o firmadan hizmet almış ve memnun kalmış kişilerin tavsiyesine göre firma seçin. Rahat ve güvenilir taşınmak isteniyorsa ancak o firmadan hizmet alıp memnun kalan kişilerin referansı ile seçebilirsiniz. Bu konuda Amkara evden eve nakliye firmasını seçebilirsiniz.

 2- Ambalajlı ve Sigortalı Taşımacılık: Taşımacılığın en önemli detaylarından biri ise gelen taşıma firmasının malzemelerinin temiz olmasına ve korunaklı malzemelerle eşyaların ambalajı yapılmasına eşyalarınızın kirlenmeden, çizilmeden kırılmadan taşınmasını sağlar. Ambalaj işini ciddi yapan firmaların uyguladığı bir sistemdir malzeme olarakta genelde pat pat naylon ve streç malzemeleri kullanılır. Eşyalarınızı öyle basit bir sarma ile taşıyan firmalarla çalışmayın. Sigorta eşyalarınızı güvence altına alır. Olası bir kaza durumunda tüm eşyalarınızın bedeli size ödenir. Ambalajlı ve sigortalı taşımacılık konusunda ankara nakliyat firmasına güvenebilirsiniz.

 3- Zaman Takvimine Sadık Firma Seçin: Size eşyanız şu gün şu saatte teslim edilir deyip bu tarihe uymayan firma sizi mağdur eden firmadır. Zaman takvimine uyan firmalarla çalışmalısınız ve eve gelen ekspertiz elemanıylada anlaşırken buna istinaden konuşarak sözleşme düzenlemelisiniz belirtilen tarihte eşyalar teslim alınıp belirtilen tarihte sahibine teslim edilecektir diye tarih belirterek ibare olmalıdır.

 4- Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet: Taşımacılıkta fiyat oldukça önemlidir. Uygun fiyata kaliteli hizmet veren nakliyat firması bulmaya çalışmalısınız biraz zor bir tercih olsada bazen denk geliyor. Fakat size en uygun fiyatı veren firmaları iyi araştırmalısınız sonuçta ucuz yapılan işlerde biraz daha sorunlar çoğalabiliyor kalite konusunda biraz daha düşük seviyelere iniliyor. Hakkında yapılan yorumları ve şikayetleri göz önüne almalısınız madur olan kişiler listesine sizde dahil olmamak için iyi araştırma yapılmazsı lazımdır..

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, evden eve nakliyat ve taşımacılık konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm nakliye hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0534 955 4248