Müşteri Hizmetleri;

(0534) 955 4248

Bize Yazın;

info@kardelen.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

    Etimesgut evden eve nakliyat firmamızın hizmet verdiği önemli ilçelerimiz arasındadır. Etimesgut evden eve nakliyat hizmetleri gün geçtikçe önemini ivmeli bir şekilde arttırmaktadır. Hızla büyüyen sürekli olarak göz alan ilçemiz özellikle memur aileler için büyük rağbet görmekte ve bu güzel ilçemize taşınmayı düşünen aileler için eşyaları taşımak başlı başına büyük bir sorun olabilmekte. Nakliyat için ise hem şehirler arası hemde şehir içi fark etmeksizin çok yorucu ve yüksek maliyetli olabilmekte. Ankara ilimizde de evden eve nakliyat ile uğraşan bu sektörde hizmet veren bir çok firma bulunmaktadır. Etimesgut evden eve nakliyat firmamızda bu sektörde hizmet vermekte olan saygın ve alanında lider firmalar arasındadır. Ankaranın bütün ilçelerinde hizmet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ana hedef olarak gören firmalar arasındadır.

    Etimesgut ilçesinde hizmet veren Etimesgut evden eve nakliyat firmamız müşterilerimiz için her türlü kolaylığı sağlamaya çalışmaktadır. Bu anlamda yeniliklere sonuna kadar açık olan firmamız kalitesini sürekli arttırmayı ve müşteri memnuniyetini vizyon edinmiş alanında lider evden eve nakliye firmaları arasındadır.  Firmamız eşyaları sadece bir yerden başka bir yere taşımakla kalmayı başarısızlık olarak kabul etmektedir. Sadece taşıma işleminin müşteri memnuniyeti açısından yeterli olmadığının sonuna kadar farkındadır. Müşteri memnuniyeti için pratik olmayı ve müşterilerine zaman kazandırmayı kendine amaç edinmiştir. Bu bağlamda evde bulunan eşyaların toplanması da firmamızın görevleri arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz sadece kendi özel eşyalarının toplanması konusunda sorumludur. Etimesgut evden eve nakliye firmamızın personelleri eşyaları özenli bir şekilde toplayarak yol süresince güvenliğini sağlar. Ayrıca yerleştirilecek olan mekana eşyaları yerleştirmekte firmamızın sorumluluk edindiği hizmetler arasındadır. Etimesgut evden eve nakliyat firmamız Ankara evden eve nakliyat firmaları içerisinde önemli bir yer edinmiş ve hizmet kalitesi olarak da alanındaki firmalardan hızla sivrilmeyi başarmıştır.

7/24 Ulaşabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe fark yaratan çalışmalarımızla dikkat çeken firmamız, kurumsal odaklı nakliye hizmetleri vermektedir...
Performans.
Çalışarak, emek verilerek almış oldukları eşyaların zarar görmemesini istemekten daha doğal bir şey yoktur tabi ki.
Amaç - İdeal.
Yapılacak her evden eve nakliyat hizmetinde birinci sınıf eşya paketleme malzemelerin kullanılmasıdır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, 0(312) 480 48 80 - 0(534) 955 42 48 Hemen Arayın!