Müşteri Hizmetleri;

0 534 955 42 48

Bize Yazın;

info@ankaranakliyat.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

Ev taşımak sürekli bir sıkıntı olarak insanın kafasını meşgul etmiştir. Acaba eşyalarım kırılmadan dökülmeden istediğim tarihte taşınacak mı sorusu hep zihinleri bulandırmıştır. Kahraman nakliyat olarak taşınma problemlerinize son teknolojik donanım ve sağlam bir ekiple çözüm üretmeye çalışıyoruz. Ev taşımada asansörlü taşımacılığı aktif olarak kullanan Kahraman evden eve nakliyat firmamız 18’ nci kata kadar olan bütün binalarda taşıma yapabilmektedir. Asansörlü taşıma hem eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar hem de taşıma işleminin kısa sürede gerçekleşmesini sağlar.

 Kahraman nakliyat olarak asansörlü araçlarımız aktif olarak hazır bir şekilde bekletiyoruz. Firmamız bünyesinde 2 adet asansörlü nakliyat aracı ve 6 adet kapalı nakliyat aracı ile taşınma sorununuzu çözmek için gece gündüz çalışıyoruz. Hangi şehirde olursanız olun, eviniz kaçıncı katta olursa olsun 18 kata kadar bütün katlarda asansörlü taşıma yapılır.

 Taşınma sırasında binanın asansörleri genelde yöneticiler ve kapıcılar tarafından kapatılır. Binalarda kullanılan asansörler yük taşıma için elverişli değildir. Eşyalarınız hamallar aracılığı ile katlara taşınırken çoğu zaman duvarlara çarpma, eşyaların düşmesi, kırılması ve çizilmesi gibi istenmeyen durumlar görülmektedir. Bu olumsuz durumu yaşamamanız için Kahraman nakliye firmamız olarak asansörlü taşımacılığa geçtik. Eşyalarınız güvenli bir şekilde kısa sürede taşınır.

 Uzun yıllardır hizmet veren uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ilkesine göre çalışan öncü nakliyat firmalarından birisidir. Kısa sürede Ankara’ da en çok tercih edilen nakliyat firması gücünü mutlu ettiği müşterilerden almaktadır. Bütün eşyalarınız yük emtea sigorta şirketi tarafından sigortalı bir şekilde taşınır. Oluşacak hasarlar şirketimi bünyesinde karşılanır. Ulaştırma bakanlığı genel müdürlüğü tarafından yetki alan firmamızın K1 ve K3 yetki belgeleri bulunur.

 Kahraman nakliyat firması olarak işimizi ciddiye alıyoruz. Tüm personelimiz alanında uzman ve eğitimli kişilerdir. Ekibimizin elemanları şirketimiz bünyesinde sürekli çalışan elemanlardır. Bu yüzden çalışma ve iş maliyetini minimum düzeye düşürerek size en uygun taşıma fiyatını sunuyoruz. Firmamızın bünyesinde tecrübeli şoför, marangoz ve tesisatçı hazır bir şekilde bulunur. Sizlere iyi hizmet vermek adına firmamız hiçbir masraftan kaçmamıştır. Kahraman ankara nakliyat firmamız olarak ilk yaptığımız iş evinize bir eksper göndermektir. Eksper evdeki eşyalarınızı analiz eder. Eşyalarınızın bedelini çıkararak eşyalarınızı sigorta kapsamına alır. Ekibimiz eşyalarınızı özenli bir şekilde paketler. Paketleme için sizden ekstra bir ücret alınmaz. Paketleme ekibimiz alanında uzman profesyonel kişilerdir.

 Kahraman nakliyat firmamız olarak şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta Ankara’nın her noktasına hizmet götürüyoruz. Evden eve nakliyat, depo taşımacılığı fabrika taşıma gibi taşımacılık işlerinde güvenilir bir firmadır.

7/24 Ulaşabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe fark yaratan çalışmalarımızla dikkat çeken firmamız, kurumsal odaklı nakliye hizmetleri vermektedir...
Performans.
Çalışarak, emek verilerek almış oldukları eşyaların zarar görmemesini istemekten daha doğal bir şey yoktur tabi ki.
Amaç - İdeal.
Yapılacak her evden eve nakliyat hizmetinde birinci sınıf eşya paketleme malzemelerin kullanılmasıdır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0(312) 480 48 80 - 0(534) 955 42 48 Hemen Arayın!