Müşteri Hizmetleri;

(0534) 955 4248

Bize Yazın;

info@kardelen.com

Hemen Teklif Al!
Hemen Teklif Al!

Ankara Evden Eve Nakliye

     Ankara evden eve nakliye sektöründe 19 yıllık birikimiyle hizmet vermektedir. şehirlerarası nakliye ankara kendi kamyonlarımız ve kendi personelimizle sadece ankara ve çevresi değil türkiyenin 81 iline de hizmet veriyoruz. Bu sektörde pek nadir bulunan firmalar artık kendi araçlarıyla şehir dışlarına çalışmaya başladılar bununda tek sebebi ankara evden eve nakliye sektöründe korsan nakliyat diye tabir edilen insanlara kanılmasıdır aslında çok büyük risk sonucunada denk geliyo çünkü hiç vasıfa sahip olmayan kamyoncular nasıl olsa gidiyoruz deyip mazot parasına sağdan soldanda hamallar tutarak taşıma yapıyolar onların sonuda hazin bi şekilde kırıklarda döküklerle sonlanıyo.Bunlara meyil vermeden sağlam bi ankara şehirlerarası nakliyat anlayışıyla çalışan bir firma istiyorsanız dogru adreste oldugunuza emin olabilirsiniz.

     Araçlarımızı firma personelimizi ve gerekli ekipmanlarımızı şehirlerarası nakliye ankara yapmak için görmek istediğiniz takdirde firmamız iletişim adresinde yazan adresimize ziyarette bulunup expertiz ekibimizle birlikte bakınabilirsiniz. Araçlarımızı firma personelimizi ve gerekli ekipmanlarımızı şehirlerarası nakliye ankara yapmak için görmek istediğiniz takdirde firmamız iletişim adresinde yazan adresimize ziyarette bulunup expertiz ekibimizle birlikte bakınabilirsiniz. 


    Parça eşya taşıma Ankara yani Parsiyel eşya taşımacılık anlamı itibari ile çok bilinen bir nakliyat türü değildir.Bu duruma bir açıklık getirecek olursak parsiyel eşya taşımacılığın parça eşya taşımacılığı anlamına geldiğini söyleyebiliriz. Aynı güzergaha giden müşterilerin eşyaları bir kamyon içerisinde taşınarak ekonomik bir hizmet anlayışı oluşturmaktadırlar.

7/24 Ulaşabilirsiniz.
Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe fark yaratan çalışmalarımızla dikkat çeken firmamız, kurumsal odaklı nakliye hizmetleri vermektedir...
Performans.
Çalışarak, emek verilerek almış oldukları eşyaların zarar görmemesini istemekten daha doğal bir şey yoktur tabi ki.
Amaç - İdeal.
Yapılacak her evden eve nakliyat hizmetinde birinci sınıf eşya paketleme malzemelerin kullanılmasıdır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, 0(312) 480 48 80 - 0(534) 955 42 48 Hemen Arayın!